skyde v15 098d cözüm oscam araniyor | MULTiCS & OSCam EXCHANGE TÜRKFORUM®

skyde v15 098d cözüm oscam araniyor

bandprotocol

New member
Ofline
bazılarının oscam'da card seri numarasını ayarlayarak paylaşmak için 098d sky v15 almanya card teklif ettiğini fark ettim. birinin çözümü var mı? iyi öderdim!!!

gariban

Well-known member
Ofline
bazılarının oscam'da card seri numarasını ayarlayarak paylaşmak için 098d sky v15 almanya card teklif ettiğini fark ettim. birinin çözümü var mı? iyi öderdim!!!
Tam olarak ne demek istiyorsun? Bu sekilde tam anlasilir degil.

Kolay gelsin..

bandprotocol

New member
Ofline
alman sky card v15 oscam dan kulanmak istiyorum

intermedya

Member
Ofline
kartını paylaşıma acmakmı istiyorsun

bandprotocol

New member
Ofline
evet, cok sükür birisi anladi :)
v15 098D var lokal

TüRKMaSTeR

Administrator
Yönetici
Ofline
evet, cok sükür birisi anladi :)
v15 098D var lokal

Mrb..
iyide v15 098D var lokal, bunu tekrar soylersen, kartini okutmusun, lokalin var anlamina geliyor.... :)

Su sekil yazsanda ilk mesajinda, benim abone v15 kartim var, bunu oscamda okutup nasil paylasima acicam diye yazsan herkes anlardi.. :)

Kolay gelsin..

bandprotocol

New member
Ofline
tekrar açıklığa kavuşturmak için v15 aboneliğim var. Bunu oscam ile okuyup local olarak paylaşmak istiyorum. şimdiye kadar v13'ü kullandım, ama v13 artik kapalı.
türkiyede bi kac kisi okutabildi da onu ögrenmek istiyorum. türkcem felaket ;)

intermedya

Member
Ofline
bende de skyde v13 kart vardi suanda skyde v15 098d orjinal kartım var paylaşıma kendim actım sorunsuz calısıyor kartı paylasıma acmak ıcın sadece servere harcadıgım para 413 euro dur kartı paylaşıma acman baygı masraflıdır baştan sana soyluyum paylasıma acılması kartın 3 ile 35 gun arasıdır ben 13 gunde actım
kolay gelsın yardımcı olurum ıstersen

bandprotocol

New member
Ofline
tamam da bruteforce mi yaptin? v13 bruteforce dan acdim...hashcat... 2 gün sonra acikti
ama bence 3DES hayatta acmas bruteforce la...

intermedya

Member
Ofline
Hocam burada paylassanda herkes ogrense kart okutmasini..
nsd kartlar o kadar kolay okutulamıyor malesef 1 nsd kart okutup paylaşıma acman ortalama 200 400 euro masrafı var bzen gectıgıde oluyor sen bana elinde ollan orjinal kartı soyle nasıl okutacagın konusunda yardımcı olurum bır arkadaş ds kart yolladı herşey tamam da sunucu kiralamıyoru kart modulu bende bekliyor kendi skyde kartımı v15 413 euro ve 13 gunde actım elinde kartı ve butcesı ollana yardımcı olurum bana ulstıgı takdırde 12 tane orjınal kartım var conax nsd vıacess nagra hepsini acarız sorun degil

intermedya

Member
Ofline
LÜTFEN bana özelden yazıp elinizdeki gereksiz üyelik olmayan kartları acarmısın diye beni gereksiz yere ugraştırmayın arkadaşlar herhangibi bir uçret talep edmiyorum sizden zamanda harcamak istemiyorum gereksiz yere